| Laurretta a întrebat:

De ce nu-mi raspunde nimeni la intrebari? Am 3 intrebari la care nimeni nu mi-a raspuns si nu sunt postate astazi! macar postati sa da dau fundita ca ma exaspereaza cei de la TPU sa selectez castigatorul, dar eu de unde sa-l iau?

Răspuns Câştigător
| Cidul a răspuns:

Buna.
Asemenea probleme le are toata lumea. Sunt sute de intrebari aici care nu si-au gasit raspunsul si asteapta saracele de cateva luni...
Sa te invat ceva : depinde si ce intrebari pui, adica sa fie ceva coerent si la care se poate raspunde. Si mai e un aspect foarte importrant : perioada din zi in care postezi intrebarea. Daca o pestezi noaptea tarziu ai mai putine sanse. Ideal e sa o postezi de dimineata sau seara, dar mai devreme. Iti spun eu ca majoritatea persoanelor de aici raspund doar la intrebarile recente si nu prea stau sa mai caute intrebarile mai vechi.Asadar acelea de acum 3 zile nu le mai vede aproape nimeni...
Succes!

1 răspuns:
| Uuuuuuu a răspuns:

Pai daca nu ai cui sa ii dai funda sunt si eu pe aicibig grin