| BuBu_3625 a întrebat:

De ce nu pot sa las comm la facebook? Daca stiti sa ma ajutati, va rog ce sa fac sa-mi apara bara aia de comm? Fundawinking

Răspuns Câştigător
| my_4234 a răspuns:

Daca nu este prietenul tau, eu stiu ca nu ai cum sa ii lasi comm...

Dar daca iti este, e posibil sa se fi defectat ceva

Incearca sa intri si sa iesi din nou...sau sa intri de pe alt browser(cred ca asa se spunetongue)

Adica daca esti de pe Internet Explorer pe Mozila sau pe Google Chrome

Sper ca te-am ajutat:*

Bye byewave:*

1 răspuns:
| flower_3416 a răspuns:

Buna,trebuie sa il ai la prieteni ca sa poti lasa comentariu