| anonim_4396 a întrebat:

De ce nu suport pe nimeni in preajma mea. O fi de vina singuratatea, ca m-am obisnuit cu ea?

Răspuns Câştigător
| misterioaѕa a răspuns:

Buna
Eu cred ca esti nefericita.de aceea ai comportamentul asta.

pa, pa

2 răspunsuri:
| misterioaѕa a răspuns:

Scuze starea asta*

| LoveToHate a răspuns:

Asa patesc si eu suport in preajma mea doar prietenul si prietena mea cea mai buna.Serios nici parintii nu-i suport cand intra in camera mea spun mereu:"Hai, ce cauti in camera mea, pleaca!"
Nu cred ca e vorma de singuratate ...nu stiu...asa e personalitatea noastralaughinglaughing
Nu am un raspuns concret la aceasta intrebare!
In fine eu ma simt mai bine in siguratate decat cu niste prieteni care nu-mi doresc decat raul!