| GeorgeDRX a întrebat:

De ce o fata care ma place tot ma tine in friendzone (zona prieteniei)?

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Ca esti o surioara masculina, diferenta intre baieti si fete e ca ele vad in baieti si surori de acelasi sex in scimb tu vezi sex doar, asa ca pe viitor numai isi fa prieteni cu fete ca e timp pierd acolo vei ramane forever asculta-mi sfatul, mai bine singur decat sa o asculti cum x tia batut joc de ea dar pe tine nu da 2 lei

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Nu te place suficient...
Dacă vezi că-ți zâmbește, fii și tu mai luptător. : ))

| T0T a răspuns:

Că nu te place.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca te placea nu mai erai in "friendzone". erati impreuna

| Gunoi a răspuns:

Da de ce nu o întrebi pe ea? ia vezi care e părerea ei

| Ihvnnm a răspuns:

De unde stii ca te place? In primul rand trebuie sa te asiguri de asta. Daca intr-adevar asa este, poate ca nu se simte pregatita, poate ca ii este teama, este mai emotiva sau introvertita, interiorizata. Poate ca ea nu stie ca tu o placi si nu are curaj. Poti vorbi deschis cu ea despre asta.

| PisicaMalefica a răspuns:

Poate ca nu te place? Sau ii esti mai important ca prieten si nu vrea sa strice relatia pe care o aveti.