| anonim_4396 a întrebat:

De ce pe Facebook când intru la informaţii nu îmi apar toate paginile la care am dat LIKE?

1 răspuns:
| AlicePotato a răspuns:

La informati, apar doar chesti depre tine, cum ar fi ca iti place.nu stiu Lady Gaga. Fiecare like e la o categorie. De exemplu Katty Perry. Cantaret, si iti apare la pagina de muzica.Coca Cola este la categoria mancare(nu se pune prea personal.).Sau orice aplicatie la care ai dat like, nu e categorizata. kiss