| ralucaralu a întrebat:

De ce primesc asa putine raspunsuri pe TPU? Defapt parca toti au raspunsuri mai putine nu numai eu...

9 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Mie mi se pare ca sunt prea putine intrebari pe tpu...ehh`...asta e.Doarme lumea...sau poate stim raspunsuri la toate intrebarile.big grin

| dragutza a răspuns:

Poate ca unii utilizatori s-au plictisit de acest site, s-au plictisit sa raspunda mereu si mereu la aceleasi intrebari, nu stiu raspunsuri, nu vor sa dea raspunsuri pentru ca nu primesc fundita...pentru ca sunt intrebari aiurite, pentru ca sunt intrebari grele si fara nici un inteles...sunt multe motive

| M4RK a răspuns:

Le cade netu utilizatorilorlaughing
nu stiu poate sunt intrebarile prea grele sau alti au alta treaba...

| DonGiovanni a răspuns:

Pentru ca tu esti o fata prea desteapta pentru ei, uni sunt mitocani asta e viata.

| StaRmAgiC a răspuns:

Poate unii nu au timp...altii intru pe site mult mai tarziu.si apar alte intrebarii noi...si normal ca raspund la cele noi...sau nu stiu ce anume sa raspunda sau s-au plictisit sa raspunda aproape la aceleasi intrebarii... ar fi multe...happy

| remus a răspuns:

Acum in prag de iarna, banuiesc are lumea alte preocupari si prioritati, sambata, duminica si de sarbatori am observat ca sunt mai multe raspunsuri.

| superman12494 a răspuns:

Nu stiu de ce eu am o luna fara sa imi raspunda lumea

| lavi18 a răspuns:

Pentru ca nu pui intrebari.sau nu pui intrebari la care se poate raspunde

| maria_7591 a răspuns:

Eu crezi ca am mai multe raspunsuri?