| anonim_4396 a întrebat:

De ce se raceste o relatie dupa 2 ani de convietuire?
eu si prietenul meu suntem impreuna de 2 ani de zile, relatia mergea bine pana acum 2-3 saptamani.nu stiu ce s-a intamplat cu el de s-a racit asa tare.nu cred ca are pe altcineva deoarece stam impreuna.

4 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Aminteste-ti lucrurile care va placeau la inceputul relatiei si incearca sa reaprinzi flacara.Fi alaturi de el mereu insa ai gija sa nu il cicalesti prea tare daca nu vrea sa iti spuna ce i se intampla ci lasa-l pe el sa vina sa-si deschida sufletul in fata tahee hee

| Yly a răspuns:

Vorbește cu el și atunci poți afla.noi putem da cu presupusul dar mai bine vb și lămuriți happy

| @@ a răspuns:

Bunahappy
cea mai mare problema a tuturor cuplurilor este plictiseala degeaba va iubiti daca faceti aceleasi chestii in fiecare zi sau stati non stop impreuna
incearca sa il surprinzi cu ceva nou si sa fie uimit sau cum spune si yli vorbeste cu el spune ce te deranjeaza pentru ca o relatie implica 2 persoane nu numai una asa ca iti doresc mult noroc
>big grin

| dannny a răspuns:

Pai...incearca sa faci cu el lucruri noi. el s-a plictisit pentru ca tot ce faceti impreuna a devenit deja o rutina.eu iti spun din propia experienta si eu sunt baiat si stiu ce inseamna sa intri intr-o rutina continua.incearca sa ii propui sa faceti lucruri noi.si cat mai mult timp impreuna