| Bybanu a întrebat:

De ce toata lumea pune intrebari ciudate si total aiurea? De ce nu pot cauta pe google inainte de a intreba? Poate raspunsul e la doar un click distanta pe google. vin astia aici sa intrebe cum se face un site de mii de ori...si daca ar scrie pe google, primul aparut e raspunsul la intrebare. Mai pune omu intrebari dar fratele meu cauta inainte, daca nu gasesti cu adevarat, atunci intrebi... Dc sunt asa rau batuti in cap?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai poate nu au timp. 2. Poate le e lene si vor sa se joace in timp ce altcineva face treaba pentru o amarata de funda. 3. Sunt prosti. Si eu am observat ca unii pun toate prostiile pe TPU ca nici nu iti mai vine sa raspunzi

4 răspunsuri:
| anaaa13 a răspuns:

Sunt complet de acordlaughing
Eh, asa e lumea.

| yoo23 a răspuns:

Pai... unii stau vreo 5 minute pe scaun gandindu-se la o intrebare sa o puna pe site...asa aiurea ca nu au ce face.In special acestia sunt copii intre 10-13 ani. Ce sa facem, incercam sa traim asa, sa nu bagam in seama intrebarile care nu ne plac, dar eu cateodata nu rezist si ma mai bag.

| erik a răspuns:

Din cauza mediei de varsta.

| Anda_6060 a răspuns:

Is: idioti, tampiti, prosti. Da ba inteligentule yo23 nu mai tot comenta atata poti sa fi mai tampit si la 23 de ani ca tine probabil ca atata ai (yoo23 ce trist ) si mai terminativa ca intre 11-13 ani pun intrebari asa si nu stiu sa scrie sunt de 14-30 de ani care nu stiu nimic nici sa scrie cat unu de 8 ca tine ratatuuuule. laughing paa