| Andreea_Elena_Cretan_1991 a întrebat:

De ce uni tineri au alta inclinatie sexuala?

Răspuns Câştigător
| LonelyLoner92 a răspuns:

Pentru ca fiecare e liber sa faca ce doreste, mie imi plac fetele dar nu judec lesbienele sau homosexualii.

| darrio2007 a răspuns (pentru LonelyLoner92):

Esti departe de a cunoaste asa ceva.

| LonelyLoner92 a răspuns (pentru darrio2007):

La ce raspunsuri ai postat tu ai nevoie de ajutor pshihiatric.
Ai jignit oameni, dar asta se datoreaza faptului ca tu esti smecher virtual.
Du-te la un control, ai grave probleme la nivelul capului.

| darrio2007 a răspuns (pentru LonelyLoner92):

Mai invata despre asa ceva si mai stam de vorba.Nu cred ca te-am jignit prin comentariul meu, baietas.Mai degraba ai facut-o tu acum.Pentru ca m-ai jignit.Nu ai fi spus asta daca nu erai in spatele calculatorului.Cred ca prin ce mi-ai spus spus te-ai vazut in oglinda.Sa-ti fie rusine! Tineretul din ziua de azi! In spatele pc-ului sunteti lei.Hai,pa.

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Este ceva innascut.In orice padure exista si uscaturi.

| Voidwithin a răspuns (pentru darrio2007):

Pai zoofilia si necrofilia astea nu sunt din nastere?

| darrio2007 a răspuns (pentru Voidwithin):

Nu stiu nici cercetatorii cu experienta, ce anume poate duce spre o asemenea inclinatie sexuala.In mod normal acestea sunt dereglari psihice ale unui individ.Innascute sau dobandite pe parcurs.Care necesita tratament psihiatric.

| Voidwithin a răspuns (pentru darrio2007):

Exact!

| Andreea_Elena_Cretan_1991 explică:

Ok eu nu am iteles ce este cu acest grup de socializare ..am pus o intrebare la nimereala...dar voi uni destepti nu ar fi trebuit sa raspindeti asa... daca era o intrebare pshiologica...ok daca nu raspundeti normal va rog nu raspundeti ..va multumesc