| o_fata_dulce:* a întrebat:

De ce unui baiat ii place mai mult aspectul fizic a unei fete decat altceva?

Răspuns Câştigător
| Emena a răspuns:

Pentru ca baietii prefera sa aiba o fata frumoasa si buna langa ei, pentru unii nu conteaza ce este inauntru ei.asta e parerea mea

4 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Din acelasi motiv pentru care fetelor le plac mai mult verzisorii unui baiat decat aspectul lui fizic.De aia pustoaicele de 15-16 ani o ard cu mosii de ti se intoarce stomacul pe dos cand ii veziI don't want to see

| TeoPT a răspuns:

Era o vorba care zicea: ce e inauntru conteaza.

Adevarat, si ce e inauntru conteaza, dar asta nu inseamna ca aspectul fizic nu conteaza deloc!

| maria ;x a răspuns:

Pt ca asa sunt majoritatea baietiloroh go on

| lisa_6550 a răspuns:

Sa aiba cu cine se lauda si cu cine sa iti faca placerile