| anonim_4396 a întrebat:

De Craciun implinim 2 ani impreuna. Ce cadou sa ii fac prietenului meu? (am facut deja cadouri personalizate-poze, calendare, fete de perna, parfumuri etc) Vreau ceva deosebit.

Răspuns Câştigător
| Denisa_7218 a răspuns:

I-ai ceva specific de Craciun.M-am gandit ca poti sa-i iei un glob mai mare, dar nu ca acelea care le pui in pom, si du-l(globul) la bijutier ca sa te ajute cum ai putea sa-l plachezi cu argint sau aur(tupa preferinte). Apoi personalizeaza sriind: "A beutiful Xmas together!"

2 răspunsuri:
| vali1985 a răspuns:

Un lantisor de aur, o cana cu numele lui, etc.
Funda please!

| DaddYyY a răspuns:

Depinde de ce gusturi are. Poti sa-i fai cadou un ceas, sau ceva de care crezi tu ca e atras.