| DouaPuncteIcs a întrebat:

De fiecare data cand ma duc cu, colinda sau uratul cand ur imi vine sa radstraight face
Ce sa fac?puppy dog eyescrying

8 răspunsuri:
| Ciprian a răspuns:

Incearca sa-ti controlezi emotiile.

| saymoon a răspuns:

Stai linistita ca nu i asa de grav.Asa faceam si eu cand mergeam cu uratul, mai demult. Dar ce zic eu mai demult, ca am fost s o colindam pe mama unei verisoare, cu inca 2 fete, si asa mari cum suntem, ne a bufnit rasul, numai de colind nu ne mai ardea. A venit matusa langa noi si a cantat impreuna cu noi, ca altfel noi nu puteam continua, la ce ras ne luase.
Asta e frumusetea copilariei, respectiv adolescenta, in cazul meu.
Te distrezi si te simti bine, ca nu participi la concursuri internatioanale de cantat, ca acolo trebuie sa fii serios pe bune.
La multi ani, Effy, si nu uita sa te distrezi, seriozitatea las o pe cand vei fi om matur.

| xAvrilx a răspuns:

Si mie mi se intampla. uita`te la usa sau ceva plictisitorwinking. Gandeste`te la ceva serioswinking
Funda?

| emillie a răspuns:

Asa e si la mine, de obicei avem norocul sa dam de niste oameni intelegatori... in general incercam sa ma ciupesc, sa ma lovesc cumva sau sa ma gandesc la alte lucruri (Dar in niciun caz amuzante pentru ca incepeam sa rad si mai tare).

| LastWord a răspuns:

Aww love struck esti ca mine rolling on the floor pe mine ma bufneste rasu asa aiurea blushing dar mna. nu incerca sa te schimbi. Asta inseamna ca esti o fire care stie sa se distreze. >big grin

| Agradável a răspuns:

Nu mai tie laughing?

Acum 2 ani cand am fost la profesorii mei cu colindatu... ce sa zic ca am murit de ras ...doamne si mai stateam si in fata la profesorii laughing)

ce sa zic nu ai ce face! controleaza-tewinking

| Lylly a răspuns:

Eu iti recomand sa nu te uiti la persoana pe care o colinzi sa te uiti in alta parte si sa te gandesti doar la versuri...
Sper sa te ajute astept funditatonguetongue

| Liviuuuuu a răspuns:

Sa iti abtii emotiile si rasul