| cristianorudi7 a întrebat:

De fiecare data cand ma joc fifa 13, dupa putine momente de la intrarea in joc, mi se deschie automat programul origin si trebuie sa il inchid de fiecare data si asta ma enerveaza. Stiti cum as putea sa intru in fifa 13 fara sa fiu deranjta de Origin? Thx

1 răspuns:
| vasaca99 a răspuns:

Nu prea ai ce face asa apare pentru ca fara origin nu ar merge jocul.si eu am fifa 13 si mi se intampla la fel o data am dezinstalat origin si nu mai mergea jocul.deci nu prea ai ce face! sper ca am fost de ajutor.