| FataCuOchiiCaprui a întrebat:

De fiecare data cand vorbesc cu prietenul meu pe mess nu gasim subiecte de vorbit... sadSpuneti-mi si mie ce as putea sa vb sa nu-mi rasp mereu : bine, ok, ca, iap, dap, nope etc.Nu stiu cum sa il iau sa-mi raspunda mai lung la cel intreb, sa vb mai mult. Funda cine ma ajuta.

5 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Spune-i tu sa gaseasca subiecte de discutie. De ce numai tu?! Spune-i ca te deranjeaza ca foloseste mereu prescurtari si ca vrei sa vorbiti mai mult. Intreaba-l ce a facut in ziua respectiva, povesteste-i tu intamplari amuzante sau jenante. Vorbiti despre viata sexuala.sunt o gramada de subiecte. O sa te plictisesti sa scrii.

pa, pa.

| Lora a răspuns:

Depinde de cand va cunoasteti, daca sunteti intr-o relatie noua intreaba-l tot felul de chestii cum ar fi care sunt pasiunile lui, ce ideal are, ce gusturi are la diverse lucruri, daca sunteti de mult impreuna atunci amintiti-va de intamplari petrecute impreuna si de ce nu la noi ganduri de viitor!

| FataCuOchiiCaprui explică:

Ms de sugestie dar problema e ca sunt prima lui prietenahee hee

| silver19 a răspuns:

Intreaba-l si tu de exemplu: altceva ce mai zici, enerveaza-l daca poti cu ceva, intreaba-l ce filme noi a vazut, despre un cantaret care iti place tie il pui sa asculte niste melodii sa-ti zica cum i se par happy oricum dupa aia totul vine de la sine...stiu ca e aiurea sa vorbesti decat"cf?, bine, tu?, la fel"... happy incearca sa faci cum ti-am explicat, bft! :*

| Rozasinimicmaimult a răspuns:

Pai intreba. l de viata lui adica cate prt a avut. nujt.hee heecum dc s. a despartit de ele... cum s.au inteles cat tiimp a stat cu o fata (cel mai mult cel mai putin) succes f?