| isbeenich a întrebat:

De la o vreme ma tot plictisesc de tot si toate... ce sa fac?

7 răspunsuri:
| Puf a răspuns:

Asa ma simt si eu, sunt atatea chestii pe lumea asta pe care le-am putea face, dar ne plictisim repede. Cred ca am avea nevoie de o vacanta cat mai repede, undeva departehee hee. Acum cat e cald afara si frumos iesi cu prietenele tale la plimbari lejere, sau daca ai role iesi in parc cu rolele. E frumos afara si e pacat sa pierzi timpul plictisindu`te:d

| Frogie a răspuns:

Sunt atatea lucruri pe care poti sa le faci pentru a alunga plicitseala! Citeste o carte, gandeste-te tot timpul la lucruri pozitive, iesi afara cu cea mai buna prietena, discuta cu ea despre problema asta poate te poate ajuta! Acum s-a deschis sezonul, te poti duce la strand, la padure. Poti sa iesi in parc cu rolele sau cu bicicleta, sa te duci sa faci jogging, sa faci poze in natura. Nu mai sta tot timpul lipita pe scaun in fata monitorului, s-a demonstrat stiintific ca persoanele care isi petrec mult timp in fata calculatorului sunt predispuse la depresie. Hai revino-ti, viata e frumoasa si merita sa o traiesti din plin, sa te bucuri de fiecare moment din ea!

| ღ..*Addelly*ღ.! a răspuns:

Nu esti ultimul/ultima. totii trecem prin astfel de momente ai nevoie de o vacanta

| T a răspuns:

Http://www.cs.earlham.edu/~jimg/reading/bored.html ~474 Things To Do When you're bored

Răspuns utilizator avertizat
| Mihaic93 a răspuns:

Credeam ca-s singurul, e perioada asta stupida... teste, teze... legat de scoala in orice caz.Imi ia TOT cheful cand aud de scoala.

| misshu a răspuns:

Nu mai posta aiurea intrebari...ca sa nu-i plictisesti si pe ceilalti? :!