| fratik0suriii a întrebat:

De pe ce site pot descarca jocuri gratis fara virusi pentru laptop..sa nu fie foarte complicat va rog!puppy dog eyes

4 răspunsuri:
| DDCC a răspuns:

Bună!
De pe un site bun, instalarea nu a fost nicicând complicată doar dacă acel kit pentru joc are erori.
Uite unul http:// h33t.com/ category/ Games (elimini spațiile).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poţi descărca gratis jocuri de pe site-ul www.Kiss-Zone.net.

| Ionut_Kys_1987 a răspuns:

Minecraft

| Surdoiu_Ingrid_1975 a răspuns:

Buna ziua, vreau sa descarc si eu you toube pe laptop si jocuri gratuite. am un laptop ASUS, nou si mi e frica sa nu iau vreun virus. multumesc