| Shad0ow a întrebat:

De revelion, Fac petrecerea la niste prieteni, si dimineata cand toti se culca vreau sa le fac niste farse. Asa ca am nevoie de ajutorul vostru. spuneti-mi Cam ce sa le fac. Toate ideile care le avetii in cap spunetile. Dar sa fie realizabile :*. Cel mai bun raspuns primeste Funtaaa.

1 răspuns:
| laury4ever a răspuns:

Pune-i pasta de dinti pe maini si gadila-l la naslaughing si el o sa se manjeasca pe fata...sau pe clanta usii pune pasta de dinti...torana-le apa in caplaughing pune sonerii cu fantome la urechea lor, sau pune alarma la toate telefoanele sa sune la aceeasi oralaughing si cam astea-s ideile mele cumintihappy ca ai putea face si mai rau.gen scoateti-l pe unul cu tot cu saltea afaratongueSucces! si la cat mai multe farse