| Caluțcucorn a întrebat:

De toata lume vrea Jetix-ul inapoi si Disney Chenal nu? Mie since imi place Disney pentu ca e pentu adolescenti nu pentru copii mici. Si este si amuzant. Deci de ce?

4 răspunsuri:
| Morphines a răspuns:

Jetix nu se va mai intoarce niciodata. Si asta pentru ca Disney "Chenal" de care zici tu e de fapt Jetix. Daca vrei desenele "pentru copii mici" cauta pe youtube. Dar nu te pacica. N-o sa-ti fure nimeni Disney "Chenăl-ul"!winking

| Zuzazozo a răspuns:

Pentru ca ne este dor de desene copilariei si eu fac parte din cei care vor Jetix-ul inapoi. Desenele vechi sunt mult mai bune decat aceste desene "pentru adolescenti", adica nu ma plictiseam de ele nici daca le vedeam de mai multe ori in reluare, iar acestea sunt mai plictisitoare.

| Less_Ray_1990 a răspuns:

Deoarece Dysney Chanel e o mare prostie desene animate nu seriale aiurite jetix era cel mai bun cu copii de la 402 viala lui LUY cei cu andi si gandacelul bionic si multe altele

| Daniel_Vuia_1999 a răspuns:

Toata lumea vrea Jetix-ul inapoi pentru ca sunt desenele copilariei noastre... Acolo erau desene ..Pe Disney Channel sunt m-ai mult seriale cu oameni...