| analfabet5698 a întrebat:

De unde pot descarca filmele Twinlight?
Ce filme la fel de frumoase ca seria de filme Twinlight cunoasteti? Imi puteti da exemple ? Multumesc anticipat! Funda !

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe acest site gasesti seria Twilight si multe alte filme interesante. sper ca te'am ajutat :D
http://SPAM/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Twilight e nașpa și fake. Încearcă Harry Potter sau Lord of the rings. Mai cultivă-te și tu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://SPAM/

| analfabet5698 explică:

Am vazut tota seria Harry Potter! Cele mai bune filme EVER! Si Lord of the rings sunt foarte frumoase mai ales ultimul ( intoarcerea regelui) si abia astept sa apara " The Hobbit"!

| alexandraioanam a răspuns:

Sunt filmele pe filme-net.ro big grin