| LoveIsMyDrug a întrebat:

De unde pot sa aflu care sunt melodiile care au fost puse la episodul 2 de la episodul next top model by Catalin Botezatu?

1 răspuns:
| Atotstiutorul a răspuns:

Pai ai putea sa incerci sa cauti melodiile pe internet
sau ai putea sa incerci sa le cauti cu un program de recunoastere a melodiilor
daca este cazul incearca sa trimti un msg, sau da un telefon la a1 sa vorbesti cu grupul de montaj care a realizat emisiunea Next Top Model si poate o sa iti zica
tu ai intrebat de unde nu care sunt asa ca raspunsul este unul bun