| xxxxxxxxxx a întrebat:

De unde pot sa descarc subtitrare pentru sezoanele de la Dosarele FBI(The FBI Files)? Multumesc

2 răspunsuri:
| xGyAx a răspuns:

Intra pe vplay si acolo ai toate serialele posibile cu traducere cu toot.SUCCES

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Documentarul The FBI Files este postat pe vplay dar fara subtitrare.
Ca sa-ti raspund la intrebare uite aici un link:http://www.peteava.ro/cauta/video/dosarele%20fbi
Nu e cine stie ce dar daca nu te descurci prea bine cu engleza e bine si asa.