| Villy0po a întrebat:

De unde pot sa downloadez si eu cabal si cum...azi am auzit de jocul asta siii nu prea stiu nimic...se poate juca si online? care e diferenta dintre a juca online si a downloada jocul?

1 răspuns:
| albastrucanoaptea a răspuns:

Diferenta dintre "a juca online" si "a downloada jocul"? Hm... pai e cam ca diferenta dintre "a cumpara mancare" si "a manca la masa la o nunta". Cum poti sa intrebi care e diferenta dintre o actiune si o optiune? laughing