| Sno0k a întrebat:

De unde pot sa iau Wall pentru Counter-Strike?

Răspuns Câştigător
| Agradável a răspuns:

Inca un codat pe servere...

wuff...

Doamne, parerea mea este sa te joci cu botii... lasa lumea sa se relaxeze nu sa intri tu pe server cu cod...

2 răspunsuri:
| nuamPleaca a răspuns:

Ma pis pe tine de codat prost ~
Go RESPAWN - invata sa tragi, ia-ti un gear bun ( castile de ex ajuta f mult, pentru ca asculti unde vin adversarii ).

Degeaba joci cu wall, nu inveti N-I-M-I-C `

| eDDy a răspuns:

Salut,

Codat imputit si ori ce om cu mintea intreaga stie ce ori ce vrei gasesti pe google dar n-am ce sa-ti fac nu ii dati nici un link lu asta cu doamne fereste cu badboy sau din astea

Bafta!