| mary9014 a întrebat:

De vreo 3 zile mi-e cam rau.Ma doare capul si ametesc.Nu se invarte nimic cu mine dar cand ma ridic din pat sau uneori asa brusc mi se incetoseaza vederea ...vad negru in fata ochilor si trebuie sa ma tin de ceva.Deocamdata nu am vorbit cu nimeni, in special cu mama ca ea m-ar baga direct ca sunt insarcinata.straight face Desi mi-e cam frica, mereu mi-a fost frica de asta desi ne-am protejat cand am facut ceva mereu si el a zis ca ma anunta daca se intampla ceva cu pre. Voi ce credeti?:-s...

4 răspunsuri:
| SamSon a răspuns:

Du-te la ginecolog, nu ai ce pierde. fa un simplu consult.sau ia-ti un test de sarcina

| MaDa_4027 a răspuns:

Sa fiu sincera si mi imi vine ameteala (la fel ca tine...), cred ca este de la caldura sau ceva de genu.Si nu este vorba de sarcina (trebuia sa iti fie greata si altele) dar nu ar strica sa iti faci un test sa fi mai sigura.bafta:*

| Ionellaa a răspuns:

Poate esti anemicabig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa patesc si eu in ultima vreme, si crede-ma sunt virgina, poate e de la caldura, la mine cred ca e de la prea mult citit si prea mult PC, am inceput sa iau niste vitamine si am vazut ca e mai bine, nu-ti fa griji degeaba big grin oh go on