| deliamy a întrebat:

Dece baietii de feresc de fete dupa ce ele le spun ca îi iubesc?

4 răspunsuri:
| Sunnyツ a răspuns:

Pentru ca unor baieti nu le plac dulcegariile de genu asta.

Gen: ''Te iubesc'',''Esti viata mea'',''Doamne sufletel ce doar mi-a fost de tine'',''Ma mai iubesti?''...etc.

Am zis unor baieti :d

| Kiddzo a răspuns:

Pentru ca baietii mereu se vor maturiza mai incet ca si fetele. Cand fetele sunt gata pentru angajamente si chestii in genu asemenea celor dintr-o relatie, ei vor fugi mereu speriati de necunoscut.

| Cloudless a răspuns:

La fel ca in avatarul taw, daca esti mata preferi sa urmaresti soarecele nu el sa vina la tine.

| hiphoph4ever a răspuns:

De prosti probabil sau poate nu sunt pregatiti. pentru o relatie