| Shnitzy1324 a întrebat:

Deci a mai ramas o luna pina la ziua mea, fac 14...
Ideia e ca am o casa pe pamant destul de mare.Si chiar nu stiu unde sa-mi organizez petrecerea. Idei? Muzica, cum sa amenajez, mincarea cam cum sa ma port. Funda si vot!

1 răspuns:
| simf a răspuns:

Va fi in plina vara, asa ca in curte cred ca va fi cel mai bine. mancare usoara (de la covrigei si sanvisuri la pufarine si inghetata, cu limonada facuta in casa), muzica variata de dans (si de sarit, gen voltaj), daca se poate un karaoke (gasesti pe youtube sute de melodii, te pregatesti inainte si faci lista cu ce-ti place), nu conteaza ca n-ai microfoane, merg si niste tuburi de deodorant, voi sa va simtiti bine. ca imbracaminte - cat mai lejer, anunta-ti invitatii sa vina in bermude, tricou si slapi. cum sa te porti? firesc, degaajt, bucurandu-te ca e ziua ta, ca esti cel mai important om din lumea ta in asta zi si ca-ti sunt alaturi numai cei pe care ii vrei. la multi ani si distractie placuta.