| Lola23111 a întrebat:

Deci, acum o săptămână am ieșit la un bar cu mai mulți prieteni printre care și *el*. Ne cunoaștem dar nu prea vorbim doar când ne vedem face to face, avem doar prieteni comuni. Am mers la club și mă ignora, nu mă băga în seamă, doar îmi trăgea priviri, după un timp îndelungat am inceput sa dansez apoi el fiind beat a venit lângă mine și m-a luat în brațe, nu după mult timp mă sărută de mai multe ori chiar! După care merge și dansează cu altă fată, uitându-se încă la mine.Ce înseamnă? Și în timp ce eram lângă alți băieți se uită ciudat, și îl prindeam chiar și când se uita la mine. Apoi ziua următoare se comporta de parcă nu s-ar fi întâmplat nimic dar mai îmi trăgea câte o privire.

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Inseamna ca era beat si nu stia ce face!
Pe betivi nu ai cum sa pui baza niciodata, ca nu au discernamant cand sunt beti, fiind posibil nici sa nu te mai recunoasca a doua zi, pentru ca nu-si aduc aminte.