| Soso31 a întrebat:

Deci am 16ani, eu am fost inpreuna cu un baiat de 18ani (coco) dupa un timp dupa 7luni am inceput aa vorbesc cu un alt baiat de a16ani (bobo) si dupa o o vreme am inteles ca imi place mult si mam despartit de coco si mam pus cu bobo. Bobo e ff dragut cu mine are un caracter deciz si stie ce vrea ma invata lucruri noi in viata desi cand e nervos spune de toate fara sa se gandeasca far dupa iai cere scuze, e dupa putin am inceput sa il inteleg si stiu ce i ppace ce nu si nu sunt segrete intre noi comunicam mult si ne spunem problemele ca sa le rezolvam e tot ok intre noi doar ca e la788km de mine si la parinti mei nu prea i place de el toti il prefera pe coco...! Inainte cand eram cu coco el e mai aproape la35km doar ca find mai mare ma punea sa fac ce nu vroiam... Desi imi lua cs vrea si apunea ca aunt ultima lui iubita una alta si era auper convins ca doar cu mine vrea sa stea pe la jumate vara intr-o seara ma contactat coco si am vb era tot ok prieteni una alta si in ziua urmatoare vine la mine si ne-am sarutat am mers la el asa cica ca prieteni si mam simtit rau ca am facut asta coco sa cam schimbat da tot mi te perversa are Lam lasat pe bobo si mam repus cu el desi pe bobo e greu de uitat nustiu dece si mha tot ok frumos Facea tot ce i ceream vazand ca i e frica sa ma piarda dar tot si asa tot la bobo ma gandesc si am o ceput sa vb iar cu bobo doar asa ca prieteni din cand in cand.
Nu stui ce sa fac sa fac cum imi zice inima si sa stau cu bobo dar sa nu pot fi langa el sau sa ma gandesc la ce imi soreac adica cineva langa mine ai sa stau cu coco dar sa nu ma simt complet iubita iei doi se cunosc so daca se vad fata in fata cred ca se omoara! Ce sa fac!

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Bobo si coco sunt cateii tai?
Nu am inteles o iota din ce ai scris!

| R0R0 a răspuns:

Nu am reusit sa inteleg chiar tot din cauza numeroaselor greseli.
Daca tie iti place Bobo, nu fii cu Coco doar pentru ca asa e mai bine. Fa e iti spune inima. Poate ca, pana la urma, parintii tai vor fii de acord cu el.

| ambicio a răspuns:

Alergi după 2 iepuri și până la urmă o să rămâi fără niciunul. Gândește rațional, alege unul și doar cu el vorbește, te complici prea mult, în timp ai sa uiți.

| weirdfirefly00 a răspuns:

Soso coco si bobo, sper ca ati observat ca si da are nickname soso.

fara suparare, e putin greu de citit ce a scris ea acolo asa ca am raspuns si eu pe masura.