| yeahthisisnormalgirl a întrebat:

Deci.Am doua probleme destul de mari.Una dintre ele este fata mea, mereu cand mi se fac cosuri si imi trec imi raman urme negre sau rosiatice si arata foarte urat, iar in utlima vreme mi se tot fac multe chestii ca niste cosuri dar nu sunt cosuri sunt asa niste zgrabunte mici si rosii iar daca te uiti din fata nu se vad numai din anumite parti si sunt ca niste denivelari micute si nu stiu cum sa scap de ele (mentionez ca am tenul gras). Alta problema este pielea mea.Am slabit foarte mult si pielea mea arata foarte batrana si am numai 14 ani. Ce pot face sa isi recapete fermitatea? i mai am inca o intrebare... cremele cleanskin de la Avo sunt bune? Si pentru fata ar fi in regula sa folosesc clearskin pentru pete si cosuri?

2 răspunsuri:
| geoalina19 a răspuns:

Daca ai cosuri este bine sa nu le storci pana nu sunt coapte, si dacanu le storci cand sunt coapte, mizeria ramane acolo si faci alte bubite si ca sa nu mai ai pielea batrana este bine sa iti dai cu creme speciale(cel mai bine sa fie 100% naturale) si nu cred ca sunt bune cremele de la Avo.

| Anamaria1998lool a răspuns:

Buna, ma numesc Elena, am si eu varsta ta de 14 ani, am aceeasi problema ca si tine, sau mai bine spus aveam, am folosit si folosesc crema de la Garnier Pure Acrive pentru puncte negre si cosuri, chiar este foarte buna, tio recomand, spalate cu ea dimineata si seara inainte de a te duce la culcare, ai sa vezi rezultatele! Sper sa te fi ajutat, te pup dulce. Ah si in legatura cu pielea batrana...ia-ti o crema Olaz sunt foarte bune!