| Emaaa12345 a întrebat:

Deci...am placut un baiat si am plans mult dupa el
Okay...nu il mai plac
Si nu.mi pasa de el
Dar nu intelg de ce plang de cat ori se dă la alta

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ba da.Inca il placi si inca iti mai pasa de el. Daca iti vei face un alt prieten incet incet nu te va mai afecta de cate ori il vezi in situatia descrisa de tine.

| RAY a răspuns:

E doar un capriciu atat, nu l-ai iubit vreodata si nici acuma

| OldSoul a răspuns:

De nervi!

Esti geloasa ca la altele se da, dar la tine nu s-a dat.

| WaterDrop a răspuns:

Te oftici ca a renuntat asa usor la tine si ca sunt alte fete care ii trezesc interesul.

| Cristinaaa57 a răspuns:

Pentru ca iti pasa de el, daca nu-ti pasa nu te mai interesa cu cine umbla

| ALittleDeath a răspuns:

Te minti singura ca nu il mai placi si ca nu iti mai pasa.
Inceteaza sa mai faci asta si ocupa-ti mintea cu altele, nu e chiar asa greu.