| ΔαηαxoЯ a întrebat:

Deci...Am un telefon LG Cookie Fresh si de vreo 3 saptamani nu mai merge sa filmez. Dau play filmeaza 10 sec. si se opreste singur.Cand vreau sa ma uit la ce am filmat imi scrie ceva de genu,, Tip de fisier neacceptat" si dupa aceea mi se sterge TOT din telefon(poze.muzica.poza de fundal etc.) si trebuie sa-l inchid si sa-l deschid din nou ca sa imi intre la loc in memorie.

Ce trebuie sa fac sa imi mearga? sad
Help me.Please!

Funda, voturi. oriceee puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| dragos_1165 a răspuns:

Auzi sunt expert in telefoane LG auzi sti ce sa faci trebuie sa scoti bateria tot si dupa aia intri la filmat acolo la video unde vrei sa filmezi si dai la control acolo si arata cat vrei sa filmezi 1 ora 2 ore asa mi so intamplati si mie si cand vrei sa vezi ce ai filmat sa nu se blocheze trebuie sa il pui pe un birou si sa il lasi cam 10 min si dupa poti sa te uiti cant vrei cu placere o zi buna