| SmilerXd a întrebat:

Deci, am vazut ca poti sa iti modifici numarul de like-uri pe facebook, ask, urmaritoti etc. Incadrezi chestia aia de numere si dai click dreapta "Inspect element" si poti modifica numarul, dar cand dai refresh apar tot acelea vechi. Cum pot sa fac, sa modific tot asa dar sa ramana numerele pe care le vreau eu, si sa le vada si lumea nu sa dispara dupa un refresh?

1 răspuns:
| 1ull1 a răspuns:

Pur si simplu nu se poate! Doar ce care acces la TOT FACEBOOK-ul Poate!