| `KiddO` a întrebat:

Deci, ceva, orice, articole, desene cu si despre desene in creion, despre creioane [b'urile, h-urile, hb.]. Orice stiti. Puneti linkul aici happy.

4 răspunsuri:
| MICHAel a răspuns:

Tocmai l-am desenat pe Michael Jackson mia esit super nu vreau sa ma laud dar chiar mi-a iesit bine pacat ca nu til pot arata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

BHa cele mai bune creioane pentru desen sunt 2b-urile

| alexalex123 a răspuns:

La desene mai simple te sfatuiesc sa folosesti creioanele 2b si 4b, iar daca cauti desene simple pe care sa le desenezi poti sa intri pe www.deseneincreionsimple.ro

| alexalex123 a răspuns:

Si te rog sa dai fundita! 11