| haiZI a întrebat:

Deci cum fac sa postez si eu ceva aici pe TPU ca e o povestioara si are cam vreo 5 pagini, e un raspuns la intrebare dar nu incape si nu vreau sa postez pe capitole.multumesc anticipat.

3 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Nici nu incerca sa faci asa ceva ca iti va fi starsa! Si te vei munci de pomana s-o scrii! Regulamentul nu permite sa postezi pe site decat intrebari!

| LolaKissTheGirl a răspuns:

Pai, ai putea s-o postezi, dar la sfarsit sa scrii ceva de genul,, deci, cum vi se pare?,, sau,, deci, ce credeti?,,. Dar ti-as mai da un sfat: fa-o pe capitole, adica pune capitolul 1, 2, 3, 4 si 5, astfel vei pune cinci intrebari si le va fi mult mai usor celor care citesc acea intrebare.

| haiZI explică:

Mersi pentru sfaturi. E raspuns la o intrebare si nu intrebare.