| loredana_4424 a întrebat:

Deci de ceva zile sunt speriata, nu.stiu ce se intampla cu mine.Am avut prieteni, si cand spun prieteni ma refer la iubiti chiestia ie ca nu stiu cum sa incep deci acum cateva zile, eu impreuna cu mama si prieteni de.ai mamei am mers la o vecina pentru ca murise verisorul iei in accident. sad acolo am intalnito pe sora lui care venise de afara,[ea nestand in tara.] Ea e fata, nu.mai ca se da drept baiat adica na nu stiu, are 30 dar nu. i dau 30 ii dau cam 25 laughing pnm nu stiu eu pe tipa o stiu de cand sunt mica si ia la fel pe mine a copilarit cu verisoara mea cea mare...mrg nu.mai ca nevazund. o de 3, 4 ani acum cand am vazut. o eu fiind mai mare si gandind cat de cat ca un om normal la cap ce nu cred sunt! vreau sa spun ca imi place, e genul de persoana care rade foarte mult, cu care nu te plictisesti, glumeata, nu.mai ca mi. e pur si simplu imi place! nu stiu suntem prietene oarecum chiar acum am fost plecata cu mama la o prietena si era si ea si se uita asa la mine nu stiu, complimente chiesti Chiar am inteles ca vrea sa.si faca operatie de schimbare a sexului. mrg imi place de ea ca fata [comportament] si ca baiat[ fata corp] blond/a ochi albastri niciodata nu am avut de aface cu oameni de felul asta, si intodeauna am trait cu impresia ca sunt niste oameni bolnavi psihic nu.mai ca nu e asa fata asta chiar e normala, chiestia ca s. a nascut intr. un corp gresit nu e vina iei sau ca s. a nascut cu mai multi hormoni masculini banal ce spun stiu si am doar 15 ani nu stiu ce am, probabil o iau razna nu vreau sa ajung sa traiesc cu o femeie care doar seamana cu un barbat si se da drept barbat si plus de asta Tipei ii plac fetele ea maine dim v. a pleca inpoi si ma simt super nasol ca no so mai vad chiar daca nu am avut timp sa o cunosc mai bine, si ne stim asa cat de cat e aiurea rau deja o dau in altele of ce sa fac? cum s afac? sa nu ma mai gandesc? sa uit? chiar daca au fost cateva zile cat a stat in tara pot spune ca mi. a facut placere prezenta iei. credeti ca sunt genul ala careia ii plac si femeile si barbati? doamne fereste.ma de asa ceva.sau? ce sunt? nici eu nu ma cunosc foarte bine e varsta la care trebuie sa inteleg unele lucruri si daca eu nu mi. le pot explica va rogg va las pe voi.

5 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

1) operatia aia de schimbare a sexului si ca tipei ii plac fetele sunt probabil doar barfe. nu cred ca ai auzit din gura ei asta sau sa o fi vazut combinata cu vreo fata ca sa poti face asemenea afirmatii.
2) ea are 30 de ani, tu 15. daca ii zici ca iti place de ea va rade, indiferent ca e sau nu pe invers.
3) chiar tu ai zis ca ii consideri pe oamenii astia bolnavi psihic, doar nu vrei sa ajungi la fel? happy
4) invata sa scrii, nici nu-ti poti da seama cat de greu ti-am citit intrebarea.

| paramore a răspuns:

O persoana care se vrea sa isi schimbe sexul nu este bolnava psihic, nu se simte bine in corpul ei...de ex ea, s-a nascut barbat in corp de femeie... daca vrea sa isi faca operatie nu o sa mai fie lesbi, cum se zice, va fi barbat in toata firea.nu cred ca e ceva in neregula cu tine, pentru ca ea are aspect barbatesc, dar eu cred ca te-a atras mai mult caracterulthinking si stii cum e, o femeie intelege mereu o alta femeie, chiar daca o sa devina barbat.parerea mea e ca ar trebui sa nu te mai gandesti, esti micuta inkwinking

| mary_5801 a răspuns:

Daca tie iti place poti incerca o relatie cu ea. e mai bine sa incerci decat sa ramai cu regretul a ceva ce n-ai facut.cu timpul iti vei da seama cine esti si ce iti doresti.nu te condamna nimeni pentru ca esti atrasa de o persoana mai deosebita. daca esti adolescenta, esti libera sa incerci absolut tot ceea ce iti doresti.pentru ca numai asa iti poti construi personalitatea si te poti intelege cu tine.nu stiu daca te atrage si sexual, nu ai specificat.ai spus ca iti place personalitatea ei.priveste inauntrul tau si vezi daca te atrage erotic. daca da, nu inseamna neaparat ca esti bisexuala.este doar o etapa din cresterea ta.atractia sexuala sau altfel fac parte din drumul tau catre maturizare.nu te speria, sa fii bisexuala inseamna mai mult decat atat.

| Puffulets ♥ a răspuns:

Hei; d. Am patit si eu asa. Nu esti singurahee hee. Pai nu, nu esti genul careia sa-i placa si femeile si barbatii, stai linistita. Problema e ca te atrage. aspectul "lui" fizic. Si e sentimentul ala ca vrei sa incerci ceva cu "el" dar e putin ciudat pentru ca "el" e de fapt o ea, si te simti ca si cum ai fi pe invers thinking Dar uita ca e femeie. oh go on PS: Va fi o experienta super faina. Si in toata chestia asta e un lucru bun. nu te va rani pentru ca fiind teoretic femeie stie ce`ti place si ce nu. Good Luckwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca e varsta la care ar trebui sa stii sa scrii