| smooky a întrebat:

Deci era un film horror dar care nu-mi amintesc numele.Imi amintesc cateva secvente:Erau niste oameni care au jefuit o banca si au fugit (calare) cu toti banii.Au ajuns intr-un lan de porumb unde era o casa si au decis sa innopteze acolo.Imi mai amintesc ca inainte sa intre in casa au vazut o sperietoare in lan, niste ciori moarte (in conditii subite)

1 răspuns:
| KLU a răspuns:

Scarecrow.

acum nu stiu care parte: 1 sau 2. eu parca am vazut 2-ul si nu era cu calareti. si mai conteaza si din care an este. cauti si tu pe imdb si afli exactwinking