| zonzole a întrebat:

Deci...fara deci
Eu pe picioare am parul blond si daca il am asa trebuie sa ma epilez? Apoi imi va creste negru?

Răspuns Câştigător
| Angelaaa a răspuns:

Eu am facut aceasta mare prostie si imi pare foarte rau. Aveam parul blond pe picioare si ca dementa mam epilat, ba cu crema ba cu epilator, in nici un caz sa nu dai cu LAMA. dar uite ca totusi dupa un timp s-a facut negru, s-a facut mai gros, creste mai lung si mai repede...deci nu te fa. Ramai asa ca parul blond nu e o problema. Nu fa prostia mea.
Te pup

2 răspunsuri:
| facepalmlol a răspuns:

Nu cred ca iti va creste negru, dar daca este blond si nu este des nu prea ai de ce sa te epilezi.Asta ramane la alegerea ta, dar daca il dai jos cu crema se va indesi si va fi mai puternic, asa ca mai bine foloseste un epilatoru daca tot vrei sa scapi de el.Cu toate ca prima data e agonizant de ingrozitor, pe urma se obisnuieste pielea.

| Mihaaaa a răspuns:

DA iti va creste negru si mai gros. parerea mea e sa nu te epilezi daca e blond fiindca nu se vede. FUNDA?:**