| buterfly a întrebat:

Deci fetelor help mee. Ce o sa le faceti cadou iubitilor vostrii de Valentine's Day... Dati-mi si mie o idee:*. Fundita:X

Răspuns Câştigător
| TeIubesC_3871 a răspuns:

Poi uh il kunoshty kel mai bine deci o mica ideea tot ai poti sa-i kumperi un keas de perete cu ceva romantic pe el, sau daca e genu` ala mai de kartier poti sa-i iei o pereke de cercei din`aia patrati de o kuloare care`i place lui sau pur sh simplu argintii...sau poti sa il chemi undeva intr-un loc romantic sh sa-i gatesticeva la ke te prikepi uh mai bine...altcv nosh bine stiu dar nosh ke tip de baiat e prietenul thaw:X yoo sper ca ti-am fost de folos cu ceva daca nu lasa`mi un msg ke fel de tip e prietenul thaw si iti pot spune mai multebatting eyelashes):X

2 răspunsuri:
| cat a răspuns:

In functie de buget poti sa-i iei ceva de genul rama foto in care ii pui o fotografie care sa-i aduca aminte de un anumit moment frumos petrecut impreuna si/sau un simbol al prieteniei voastre http://www.crownfashion.ro/......hei-106732

| LoveIsMyDrug a răspuns:

Eu sunt single de Valentine's Day big grin dar iti dau cateva idei tongue
1. Ceva personalizat...(un tricou cu un mesaj dragut/o cana> cu inimioare sau ceva big grin ...etc)
2. O inimioara de plus sau ceva de genulaughing
3. Un parfum thinking
4. Ceas de mana -> sa nu intarzie la intalniri laughing
5. M-am blocat laughing
...Ati putea sa mergeti intr-un loc mai romantic cum spune si "KamytsSa"... tu il cunosti cel mai bine!
:*