| anca422224567899 a întrebat:

Deci haide sa va povestesc, eu am reluat antrenamentul de câteva zile că am avut o pauza mai lunga și când am ajuns acolo au mai venit și alți copii și este un băiat care în viața mea nu îmi puteam imagina, e frumos și îmi place de el și mi-e rusine nu stiu ce sa fac, nu stiu daca mă place.Nu stiu care e primul pas pe care să îl fac, nu mai pot rezista fara sa vorbesc macar cu el)

Răspuns Câştigător
| dullcat a răspuns:

Buna.Primul pas e sa te imprietenesti cu el.Aduna-ti curajul si intra in vorba, mai ales ca aveti deja ceva in comun si e un punct de pornire foarte bun.

Succes.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai scris - este un băiat care în viața mea nu îmi puteam imagina e frumos și îmi place de el

Ai scris - nu stiu daca mă place

Uită-te în OGLINDĂ și dacă SEMENI cu el tot la fel de frumoasă și înaltă și slabă ca el atunci poți să te bagi în seamă cu el.

ATENȚIE - dacă NU ești frumoasă ca el - NU îl băga în seamă că te va refuza și tu te vei simți foarte prost.