| NaniGirl a întrebat:

Deci help...Cand ma invita cineva pe imvu pe un room vad negru T^T si la shop sau la dress up si in cluburi se vede dar vad lumea jumatate imbracate si cand vreau sa ma imbrac la dress up spune ca nu merge la avatarul meu (doar unele)asa si la shop. Nu stiu sa imi refac windowsu.Niste indei care pot sa scap de problema asta. Aaa si am mai downoaldat imvu o data crying. Dau FUNDA serios!

1 răspuns:
| Victor a răspuns:

Vezi "negru", doar pina se incarca complect.In tot acest timp (pina se incarca...) degeaba te chinui sa faci alte comenzi, Nu respunde corect.In cluburi: -Daca e setat pentru AP sau VIP si tu nu ai, sigur nu ai acces sau doar partial.Aceeasi "problema" si pentru accesori, haine sau poses.In ultimul timp, e adevarat, merge putin cam greu dar poate fi si din legatura Net.Incearca sa Defragmentezi Pcul si instaleaza un antivirus.Bafta! Funtita, Plz.