| Raalluucaa a întrebat:

Deci...la mine in clasa a venit un coleg nou.Imi place de el dar si inca catorva colge le place de el, de obicei cu mine vorbeste mai mult dar nu stiu sigu daca ma place...deci cum as putea afla daca ma place? Dau FUNDITA!:*

Răspuns Câştigător
| deya100 a răspuns:

Pai nu stiu poate iti dai seama din comportamentul lui..sau iti dau un mic secret... propune jocul Adevar sau provocare si invita-l sa se joace cu voi apoi daca cumva alege adevartongueune-i intrebarea de cui ii plke din clasa sau ce vrei tu! happy Daca vrei sa afli ceva despre un om joaca-te cu elwinking! Sper sa iti reuseasca! big grin

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat