| pretzel a întrebat:

Deci o intrebare pentru baieti... daca va place o fata si ii spuneti lucrul acesta iar ea va sare in brate va mai atrage? sau exact invers?( daca nu va spune nimic va atrage si mai mult)? e urgent!hee heevreau doar raspunsuri de la baieti

5 răspunsuri:
| pretzel explică:

Ma rog..."direct in brate" metaforic vorbind... daca intelegeti ce vreau sa zichee hee

| marian123 a răspuns:

Pai... daca mi-ar sari direct in brate mi s-ar parea putin ciudat, dar cred ca o sa ma atraga in continuare, daca nu imi spune nimic cred ca m-ar atrage si mai mult pentru ca ma provoaca si tot o fac sa ma placawinking

| CristianM a răspuns:

Depinde de la baieti la baieti, unora le place sa le cada la picioare direct, iar altora sa lupte pentru acastiga dragostea. Fiecare e diferit nu se poate spune ca toti baieti reactioneaza la fel.

| emoboy a răspuns:

Poi putina afectiune ne place, dar nu din prima zi. O fata pe care o cunosti de ceva vreme merge sa te ia in brate, dar la a 2 a intalnire e putin ciudat.

| cleansensation a răspuns:

Mie imi plac fetele care spun sincer ce simt...nu imi plac cele care te lasa sa "fierbi" pentru ca, cu timpul daca vezi ca esti respins, ca cea pe care o placi nu te baga in seama o sa se cam stinga "pasiunea". happy