| gabriela1hdbl a întrebat:

Deci,peste putin timp, se implinesc 2 luni de relatie intre mine si iubitul meu. Spuneti-mi si mie un mesaj dragut pe care sa il trimit ..eu acum chiar nu am inspiratie. vreau un mesaj care chiar sa-l atinga la inima,ceva frumos, va rog si putin amuzant daca se poate laughing

FUNDA celui mai frumos mesaj, dar nici foarte lung

P.S:fara raspunsuri gen"de ce nu iti faci tu?" sau "tu trebuie sa ii spui"

3 răspunsuri:
| Hakuouki a răspuns:

Vroiam sa scriu ceva care sa te atinga la inima, apoi am realizat ca o sabie te-ar atinge cel mai bine. Acum clar ma iubesti, nu?

| LogoBă a răspuns:

Hei ❤
Să-i dăm drumul la inspirație. P.S. : îl fac eu, nu e copiat!

Vreau să încep spunându-ți cât de mult m-am apropiat de tine în aceste 2 luni

| LogoBă a răspuns:

Pe bune? s-a sters 90% din el? laughing)