| Loreen777 a întrebat:

Deci prieteni....Nu cred ca sunt singura care uraste Scoala!sadImi vine sa vomez! Eu invat relativ bine...Majoritatea notelor mele sunt de 9 si 10 dar am si note de 8 si chiar mai mici(asta la mate)Nu stiu ce sa fac...Sunt foarte trista pentru ca un baiat prost ma tot jigneste, nu prea am prieteni adevarati ci doar amici....Imi e greu sa ma integrez si mi-ar place si mie sa vin cu placere la scoala, nu sa plang in fiecare dimineata sadDati-mi si mie un sfat!sad

1 răspuns:
| Mara106 a răspuns:

Si eu la fel! Te inteleg foarte bine! Acel baiat care te jigneste nu trebuie sa fie bagat in seama, ignora-l, asa trebuie sa faci si cu ceilalti copii care se poarta asa cu tine(nu marita atentia ta)! Cat despre copii care nu te baga in seama nu stiu ce sa zic..depinde si cum te porti tu. Incearca sa-i ocolesti pentru ca nu trebuie sa astepti pana te baga ei in seama! Incerca sa construiesti o relatie mai buna cu amicii tai. Dati-va intalniri...