| Alëxąndŕą a întrebat:

Deci pui mei am primit 2 de stupid eu cred ca meritam o fudna mare cat casa ta! http://www.tpu.ro/......mie-frica/

10 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Şi cu ce te ajută pe tine o fundă? Nu sunt aşa de sigură că o meritai.
Citeşte-ţi răspunsul din nou. Eu cred că trebuia să fii raportată pentru întrebarea pe care ai pus-o la sfârşitul răspunsului.

pa, pa.

| LoveForShania a răspuns:

Da, intrebarea ei e penibila, dar nu crezi ca si a ta este? Cu ce putem noi sa te ajutam? Unde e semnul intrebarii (?) in formularea ta?
Daca fata aia nu a vrut sa iti dea ca nu a considerat ea asta e asa a vrut ea oricum ea iti dadea daca vrea sau nu fundita, nu iti dadeai tu singura.
Si ce, esti alta monstrozitate obsedata dupa funde?

| xibalba a răspuns:

Acum ai 3 de stupid(2+1 de la mine).

| clauss a răspuns:

Probabil a crezut ca faci misto de ea, sau nu era raspunsul pe care il astepta si pana la urma dc te oftici ca ai luat stupid?, nu poti multumi pe toata lumea cu raspunsurile date

| SalamdePorcpentruTriviaAmuzante a răspuns:

Acum ai 4 (2+1 de la xibalba+1 de la mine)succes in continuare

| Eeeeeeeeeeee a răspuns:

Ti-am dat eu vot folositor acumoh go onbig grin

| UninspiredName a răspuns:

Mda... tu ti'ai citit acel raspuns...sau ai zis doar asa, pentru ca scuza-ma da chiar e stupid.

| Zmeura a răspuns:

Mai copil copac cum draci sa-ti dea funda daca u intrebi ca proasta la sfarsit daca vrea so... numai zic. A da ai mai primit un stupid de la mine felictari de acuam pune si tu intrebari mai normale si numai comenta in felul asat la lume.

| 인스피릿 a răspuns:

Ai ajuns la 17. Succes in continuare laughing

| Saturday a răspuns:

Acum ai 6 de stupidtongue