| Unique a întrebat:

Deci sa incep!happyAm si eu o rugaminte la voi, deci eu am un id pe care il folosesc din cand in cand, doar ca de curand am inceput sa ma cert cu o fata, i-am dat ignorr si ea de nervi sau de ofticata ce era, a dat id-ul meu in toata lista ei, si peste 50 de solicitari de prietenie imi vin de fiecare data cand intru, nu stiu ce naiba?
Ei nu asta e problema, dar as vrea sa nu mai primesc nicio solicitare, va rog eu care stiti? Dau funda!
nu am niciun baiat in lista si nici nu vreau, deoarece am iubit suntem impreuna de 3 ani si nu as vrea alte probleme, va rog sa ma ajutati, nu ac ar avea ceva, stie ca nu vb cu baieti dar nu imi convine mie, el mi-a spus ca nu pot face nimica pentru ca se trimit automat, oare asa va fi? eu il cred dar cred si ca s-ar putea face ceva! pls fundaaaaaaaaaaa

Răspuns Câştigător
| VodkaCoca a răspuns:

Du-te la messenger, preferences, si dai la ignore, si bifezi primul cerculet, si automat cand te adauga cineva in lista il respinge.

3 răspunsuri:
| paramore a răspuns:

Foarte simplu si eficient:il stergi.asa nu ai probleme cu iubitul... daca nu stii cum se face imi trimiti mesajwinking

| zhuzhu a răspuns:

Pai cel mai indicat e sa iti schimbi id'ul, si automat nu are cum sa se trimita, daca iti da cineva solicitare de prietenie dai acolo sa nu il adaugi si nici sa nu iti trimita mesaje si data viitoare nu cred ca mai apare. dar oricum automat nu iti apare, poate dau ei de mai multe ori vazand ca nu le dai add. dar mai bine schimba id'ul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Orice ai face chiar si daca alegi sa ignori pe oricine nu e in lista ta, cereri de prietenie tot vei primi(am verificat chestia asta). Cel mai bine e sa-ti schimbi id-ul si pe acesta sa ti-l stergi.