| 女明DongRi a întrebat:

Deci stiu ca e o intrebare cam stupida, dar nu pierd nimic daca o pun: Cum pot sa visez ceva sau pe cineva? Trebuie sa ma gandesc mult la ceea ce vreau sa se intample sau cum? Am auzit ca daca te gandesti inainte de culcare vei visa. dar nu cred ca prea functioneaza. Funda! Daca nu stiti nu`i nimic, scutiti`ma de raspunsurile date la plictiseala.

2 răspunsuri:
| 女明DongRi explică:

Ms mult oricum; x laughing

| yoachimy a răspuns:

Ai dreptate. Si eu am auzit varianta asta. Inca mai ma chinui la ealaughing. Bun... si eu am auzit cam tot asa, cica si daca scrii pe un caiet/foaie numele persoanei respective de mai multe ori. Si daca stai inainte de culcare cu ochii inchisi si fara nicio alta chestie electronica prin jur care sa-ti distraga atentia, si te gandesti la lucrul/persoana respectiva, sigur o sa visezi asta :d. habar n-am sigur big grin. Dar merita incercat laughing.winking