| Andy~~Black~~Underground~~Mafia a întrebat:

Deci stiu ca o sa vi se pare o intrebare stupida dar asta e si stiu co sa ma criticati... dar am o mare nelamurire... dc atunci cand pun o intrebare lumea crede ca sunt fata si imi da raspunsuri ca unei fete... dc uni ...practic imi majoritatea ziceti ca eu sunt fata...deci daca se poate ...cand mai pun o intrebare sa stiti cati baiatu...trebuie sa-mi scriu nick...sunt baiat ca sa intelegeti? adica mi s-a intamplat ceva intr-o vacanta eram la tara mergeam spre magazin si o batranica ma opreste...si ma intreaba de alea lor...si cand sa plec ma intreaba...auzi da tu esti fata sau baiat? deci cum poti sa confunzi pe candva in halul asta... fetele mi-ai zis ca...sunt dragut rau ca am asa o figura mai aparte asa ...astai e de bine sai e de rau? varamio mi-a zis ca eu o sa am mare noroc fete ca sunt frumos... da prea multi zic ca ceva asa e fata...si fetele vin la mine si se plang simi vorbesc ca si cum as fi o fata...mai nou in clasa faceam misto de un coleg ...si el nu stiu ce facea... dami zice mie o fata... ce face fa ala acolo...deci dc toti imi zic cami pielelea fina ten frumos ...cam asa legatura cu fetele...adica odata am fost la doctor si mi-a facut o analiza nu stiu ce si m-am dezbracat si mi-a zis cam o oarecare forma de fata...sa nu va ganditi la nu stiu ce laughing... a zis ca la solduri asa sau numai stiu in fn a zis cai temporar...deci fetele ma saruta si ma pupa mereu doar pentru ca am o figura draguta ca de fata si ma inteleg bine cu ele... da practic nu sunt considerat o fata dar totusi ei zic cam asa ceva de fata ...helppp
Loome nu cititi ce scrie sus nea bagat inderdictie enigma...multumit ma?

15 răspunsuri:
| fluturas a răspuns:

laughingda numele andy ii clar ca ii nume de baiat si ii foarte frumos numelewinking
pai daca asa esti tu mai sensibil. poate fetele vad ceva mai deosebit la tine. esti o persoana mai intelegatoare si de aceea vin sa se planga la tine. asta nu inseamna ca te considera fatawinking
bine mah tu in loc sa te bucuri ca esti frumos tu iti faci griji. app nu-mi dai si mie o poza cu tine smug?laughing. am glumitwinking

las ca acum ti-ai schimbat si avataru laughing da sper sa nu ma caute never politia laughingwinking

acum ne-ai zis si noua ca numele andy ii baiat, desi era foarte clarr ca andy ii nume de baiatwinking, da mno pote unii nu stiu.winking
si asa esti tu, mai bine te-ai bucura si ai privi partea buna a lucrurilor decat sa te tot nacajesti laughingwinking atata :*

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Da, recunosc: sunt puturos. Mi-a fost sila sa citesc tot, sa spun de ce sau te prinzi tu singur care e treaba cu acele abrevieri, puncte si "adaptari"?

| Ana a răspuns:

Pentru ca aveai avatar cu o fata, bine o parte dintr-o fata big grin

| hândel a răspuns:

M-ai spart! rolling on the floor Auzi la tine, esti frumos, ai pielea fina, ten frumos, solduri asa sau nu mai stiu cum, fetele te saruta si te pupa mereu doar pentru. ca ai o figura de fata. Da fetele alea sunt pe invers, sau ce? laughing "... auzi, da tu esti fata sau baiat? " "ce face fa ala acolo" chiar asa sa te confunde-n halu' asta? Nu se poate! Ideea aia a ta, ca sa-ti pui o placuta la gat pe care sa scrie "sunt baiat" e buna! Era cineva pe site care se plangea ca trag barbatii la el prin intersectii, iar tu te plangi de chipul tau care atrage lesbiencele? Intra in contact cu respectivul, si faceti schimb de pretendenti. devil

| St!L a răspuns:

Esti intr-o mare dilemahee heeUita-te si tu in pantaloni si cred ca o sa-ti dai seamarolling on the floor

| papatukjatlekjulk a răspuns:

Invata sa scrii si problemele se vor rezolva de la sinelaughing
vei vedealaughing

| Raiden a răspuns:

Scuze nu prea am inteles ce ai scris.
Scris'ul tau, eu unul, nu-l descifrez. Jurstraight face.
Din cate am inteles esti ca o fata, ai avatar de fata, Nickname de fata, piele de fata, le asculti problemele fetelor din clasa, esti tot timpul confundat cu o fata, ai solduri de fatarolling on the floor, dar cu toate astea esti baiat. Cati ani ziceai ca ai?

| Andy~~Black~~Underground~~Mafia explică:

Nam zis ca ma plac baieti mha...enigma.am zis ca ma plac fetele.si pentru cei care nu stiu Andy-e nume de baiat iar despre av ce era sa pun daca imi plac fetele am pus una...cum suna andy fata strazilaughing...deci nimeni nu mi-a zis pana acum ca andy e nume de fata dar macar puteti sa va uitati pe google sa vedetiwinking... iar cu scrisu da stati sa fac un remix

| Andy~~Black~~Underground~~Mafia explică:

Bai deci ios baiatu lu vanghelie nu va mai luati da mine laughingrolling on the floor

| www a răspuns:

Andy e si nume de fata. De ce crezi ca ar trebui sa stim noi ce esti? Scrii in intrebare: (sunt baiat), ma rog tu nu prea stii sa scrii dar asta e partea a doua.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai nick de fata, ai avatar de fata.Cum sa nu te considere lumea fata?
at wits' end

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hmmm... dupa ce ca scrii execrabil, te mai plac si baietii.Pai ce sa-ti spun, succes la...baieti.Insa daca nu te pui pe invatat, nu va sta nici o fata cu tine. Fetele din ziua de azi vor baieti inteligenti, nu agramati. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai, nu va mai luati de baiatul lui Vanghelie. El are intentii bune, pune acea tablita de gat pentru ca fetele sa nu se mai uite la el, ci numai baietii. Daca ar mai scrie si corect. poate ca m-as indragosti si eu de el, insa asa... laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

BA!
invata ma limba romana! te rog!
Nu te mananca!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

REmixu scrisului?
Doamne. nu stiu dc dar cred cu tarie ca esti un cocalarhappy