| anonim_4396 a întrebat:

Deci sunt intr-o mare problema am fost cu un baiat timp de 1 saptamana si dupa aia sa comb cu o pr de-a mea eu sps ca vrea sa fie cu ea o zi asa in gluma da ea mi-a spus mie si noi ne-am desp da pr meu nu vroia sa ne desp si i-am sps ca prima zi am fost ca el doar ca sa ajung la pr lui da dupa i-am sps ca am inceput sa il yuby enorm dupa primul sarut si el sa supy si o ramas ca aia si am vazut ca sta ca aia ia-m sps unui pr de alaui daca vrea sa se combine ca mine si o sps ca se mai gandeste da in timpu asta fostul meu pr nu stia ca eu i-am sps aluia daca vrea sa fie kmn si ii placea de una si sia taiat venele ca aia nu vroia sa fie kel da nu o murit si o terminat-o ca aia si mi-a cerut sa ne impacam eu i-am sps lui ca tin mult la el da i-am sps ca tin si celalalt si o sps sa il las pe ala si sa ne gandim la cat de frumos a fost cat am fost impreuna si sa ma combin ca el pana imi da ala rasp si dupa mai vad ce fac. Acuma problema e ca nu stiu ce sa fac ca eu tin mai mult la cel de la care astept rasp da tin si la fostul yuby si nu stiu ce sa fac ca ma gandesc ca daca afla ala si nu mai vrea sa fie ca mine sau daca eu ii spun la fostul iuby nu si ala imi spune nu raman fara amandoi. Ce sa fac? Va rog ajutati-ma.Scuzati greselile de scris da is foarte agitata

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| ßέßέ a răspuns:

Mai fata, ia si scrie normal poate mai intelegem si noi cate ceva. A doua chestie : e cam ciudata faza ca si-a taiat venele straight face. Cam minciuna asa oh go on