| Andrulica a întrebat:

Deci vreau sa ma tund asa http://www.tunsori-noi.com/tunsori-vedete-mondene/tunsoa re-bob-asimetric dar :)) cum ii explic eu tipei de la salon cum sa imi faca aceasta coafura :D? Help! fundita :D

Răspuns Câştigător
| lyza_5707 a răspuns:

Intai ai nevoie de pozele alea 2 plus doua din profil...in principiu un breton pe o parte,asimetric, cu o prelungire printr-o suvita care sa semi incadreze fata(pentru ca e doar pe partea cu bretonul)si in partea cealalta, mai scurt.In spate, bob filat puternic, cu volum accentuat la calota.Asa vad eu tunsoarea asta. Oricum fii flexibila si roag-o sa adapteze tunsoarea asta fizionomiei tale, ca sa arati cat mai bine.baftahappy

4 răspunsuri:
| ada97 a răspuns:

Pai duci poza asta...si ii zici sa te fac la fel>big grin

| DariaSofia95 a răspuns:

Simplu. ii duci o poza!:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bob scurt cu coltul doar pe o parte, breton intr-o parte...sau pur si simplu mergi cu poza laughing

| freeaky a răspuns:

Paai vad ca la nume scrie : Bob asimetric.
Zii asa si poate o sa stie ea...
In acz ca nu stie poti sa'i zici sa te tunda scurt la spate si in fata breton pe o parte mai lung.thinking